O svatováclavském víkendu jsme se opět sešli na Šembeře.

Děkuji Čendovi, Lucce a Zdeňkovi za fotky - následující reportáž je poskládaná z našich i jejich fotek.
Zárodek tábora.




Nakládaání steaků:
Dorazil Čenda:
Hledání "telefonní budky":
Ještě heslo - a můžeš hledat klíč od závory:




Tábořiště se naplnilo:

"Brdem" se jezdilo:
Zvědavci si ho prohlédli:


Ranní tábořiště:





V sobotu dopoledne jsme spáchali guláš:

A po obědě jsme vyrazili do Českého Brodu:



V Českém Brodě na náměstí jsme obsadili parkoviště:








Prohlédli jsme si českobrodské podzemí:

A vyrazili jsme do Tuchorazi na prohlídku tamnější tvrze:


























A hurá do terééééénu!

















Vyřazená, trošíčku umazaná, autíčka jsme opět vyřadili v kempu:



V kompletní sestavě jsme nafotili skupinové foto:
Petr si neodpustil trochu kraválu:





Večer oheň a kytara:

Kaprálovi převzali diplom jako nejvzdálenější účastníci akce:

A ještě pár obrázků z chladného, ale slunečného nedělního rána:




Likvidaci tábora po obědě a odjezd jsme nějak pozapomněli fotit.
Bylo nám na Šembeře už tradičně krásně! Tak zase někdy!!!